Про групу компаній

Компанія ХАТІСА заснована 7 липня 2008 року.

ХАТІСА – найяскравіша зоря Меча Оріона, як потужне джерело  випромінювання енергії небесної сфери за 10 років діяльності сформувала групу компаній, які працюють на ринку консалтингу та забезпечення безпеки бізнесу.

З дати заснування компанія займалась розповсюдженням фільмів, оптово-роздрібною торгівлею відеодисками та відеофільмами. Тісно співпрацювала з вітчизняними та іноземними телестудіями.

У квітні 2009 року у зв’язку з розширенням діяльності та потребами ринку засновано 2 консалтингові компанії:

  • ТОВ “Руська Правда” (нині ТОВ “Ковальська та партнери”) – в юридично-бухгалтерській сфері
  • ТОВ “Інформаційно-технологічна компанія “Хатіса” – в сфері інформаційних технологій.

Восени 2013 року було реалізовано власний проект “МАЛЮЧОК” – націлений на торгівлю дитячими товарами та товарами домашнього побуту.

Зі сплином часів виникло питання безпеки, що дало поштовх до заснування в 2015 році ТОВ “Охоронно-детективне агентство “Досвід” як окремого підприємства для комплексного забезпечення безпеки.

Пізніше, навесні 2016 року, до групи компаній ХАТІСА приєдналося українсько-польське підприємство ТОВ “Група охорони бізнесу “Меркатус”, що значно розширило простір у сфері забезпечення безпеки та охоронної діяльності.

Рівно рік тому,а саме 24 травня 2018 року, було створено БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “КОВАЛЬСЬКА” з метою здійснення безкорисливої діяльності в інтересах суспільства, сприяння розвитку освіти, культури, науки, розвитку безпеки країни у сфері протидії заворушенням, терактам та злочинам.

Як материнська компанія – ХАТІСА – забезпечує управління компаніями, стратегічне та системне планування, проектування та контроль, а також організаційний розвиток групи.